ahmet kemal öncü 1

Sesli Mesajlarımıza Her Yerden Ulaşabilirsiniz

Sevgili dostlar, merhaba.

Malum teknoloji hızla gelişiyor.

Ve bu gelişimle birlikte gençlerle olan iletişimimiz de hızla azalıyor.

Ancak geçmişten bize kalanları ve geleceğin bilinmez dünyasını bu saçları bizden daha ağarmamış olanlara bir şekilde aktarmaktan başka çaremiz yok.

Kültürümüzü, inançlarımızı, tarihimizi, sosyal hafızamızı, hassasiyetlerimizi bizden sonrakiler aracılığıyla daha sonraki nesillere aktarmaktan başka seçeceğimiz yok.

İşte biz de karınca kararınca Afrika özelinde attığımız mütevazi adımları, gerçekleştirdiğimiz manevi hazzı yüksek amelleri genç dimağlara olabilen en etkin yollarla aktarmak arzusundayız.

Bu iletişimi sağlamak ve genç kardeşlerimize ulaşmak, onlara Afrika’yı, Afrika insanını ve orada yaşananları bizim gözümüzle anlatmak için sesli mesajlarımızı “Spotify ve Google Podcast” gibi platformlara yükledik.

Ez cümle çalışmalarımızı, hatıralarımızı, kendimizce yağışlı günler için biriktirdiğimiz tecrübelerimizi bu platformlardan da dinleyebilir, özellikle yaşları bizden daha az ama kesinlikle dinamizmleri bizden çok olan kardeşlerimizle paylaşabilir, onların dikkatini bu anlatılanlara çekebilirsiniz.

Teşekkürler.

Hakkında Ahmet Kemal Öncü

Kısaca kim miyim? Yaratılmış herkes gibi bir KERVANCI; kendi yükünü taşıyan!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.